Firma Usługi Transportowe Zdzisław GOŁĘBIOWSKI powstała w Gorzowie Wielkopolskim i działa na rynku przewozowo-spedycyjnym od 1989 roku. Jej założycielem i właścicielem jest Zdzisław Gołębiowski, posiadający wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym.

W oparciu o posiadany pełnozakresowy warsztat prowadzimy i rozwijamy usługi serwisowe i warsztatowe w zakresie napraw samochodów osobowych i ciężarowych.

Równolegle w ramach naszej działalności funkcjonuje siostrzana spółka o nazwie LKW Transport E. i M. Gołębiowscy. Obie firmy specjalizują się w spedycji i obsłudze transportu ładunków na terenie kraju oraz całej Europy.

Gwarantujemy szybką i solidną realizację zleceń. Posiadamy ubezpieczenie przewoźnika i spedytora w celu należnego zabezpieczenia Państwa ładunków.

W roku 2002 Firma uzyskała certyfikat ISO 9001-2 w celu potwierdzenia jakości i standardów jakie są zachowane podczas obsługi naszych klientów. Aby utrzymać jak najwyższy poziom, nasza firma co roku podlega kontroli firmy certyfikującej i z powodzeniem, niezmiennie od 10 lat, otrzymuje pozytywną opinię.